O nas

Firma GetRental to nowoczesna wypożyczalnia samochodów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do punktów naprawczych. Komfortowe auta dopasowane do potrzeb klientów dostarczamy w ustalone miejsce oraz organizujemy odbiór po zakończeniu najmu.

Szczególny nacisk kładziemy na to, by samochody były stale wymieniane na nowe, tak żeby zawsze były niezawodne i zapewniały użytkownikowi najwyższy komfort jazdy. Państwa potrzeby są dla nasz najważniejsze, dlatego skupiamy się na słuchaniu ich i zaspokajaniu w jak największym stopniu. Jesteśmy elastyczni i staramy się szukać indywidualnych rozwiązań.

Naszym celem jest jak najszybsza dostawa samochodu oraz minimum formalności. Działamy na prostych zasadach i zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług.

Co oferujemy

1
Darmowe auta zastępcze z OC sprawcy
Oferujemy darmowy samochód zastępczy na cały okres trwania naprawy dla osób poszkodowanych w kolizji drogowej nie ze swojej winy. Pomagamy również w załatwieniu niezbędnych formalności. Szybko dostarczamy auto w ustalone miejsce, a także zorganizujemy odbiór.
2
Wynajem krótkoterminowy
Oferujemy wynajem samochodów na krótki okres: w razie awarii, na potrzeby biznesowe, na weekend. Dostarczamy i organizujemy odbiór wynajętych samochodów, dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów.
3
Wynajem długoterminowy
Oferujemy wynajem samochodów na okres powyżej 30 dni na terenie całej Polski. Zapewniamy stałą opiekę specjalistów nad wynajętymi samochodami. Jest do doskonałe rozwiązanie dla firm, ponieważ nie wiąże się z inwestycją we własną flotę, zarządzaniem oraz dbaniem o nią i sprzedażą aut, gdy nie są już potrzebne.

Zaufali nam

 • Isopia

  ISOPIA Sp. z o.o.

  ul. Warszawska 49/35,
  25-531 Kielce
  tel.: 508 500 696; e-mail: biuro@isopia.pl
 • RCU

  RCU Ubezpieczenia

  ul. Iłżecka 36,
  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
  tel.: 517 650 703; e-mail: ostrowiec@rcu.pl
 • G-Tech

  G-TECH BOSCH SERVICE

  ul. Domaszowska 73
  tel./fax 041 369 11 27;
  e-mail: g-tech@bosch-service.pl
 • Natviol

  NATVIOL

  ul. Głowackiego 1/3 lok. 16,
  97-200 Tomaszów Mazowiecki
  tel. 532 991 074; natviol@natviol.com